Team Ludo Elst advies en verzekeringen Merksem-Antwerpen
Team Ludo Elst advies en verzekeringen Merksem-Antwerpen

ZAKENKANTOOR LUDO ELST: ONS TEAM

Ludo Elst

LUDO ELST

ZAAKVOERDER

ludo@zkle.be

03/660.12.42

Ingrid Bryon

INGRID BRYON

FINANCIEEL VERANTWOORDELIJKE

ingrid@zkle.be

03/660.12.42

Juna Elst

JUNA ELST

KLANTENRELATIES/VLOOTBEHEER

juna@zkle.be

03/660.12.42

Rita Tops

RITA TOPS

SCHADEBEHEER

rita@zkle.be

03/660.12.42

Jolly Van Looy

JOLLY VAN LOOY

KLANTENRELATIES

jolly@zkle.be

03/660.12.42

Dennis Meulders

DENNIS MEULDERS

ACCOUNT MANAGER

dennis@zkle.be

03/660.12.42

matthias van roey

MATTHIAS VAN ROEY

SCHADEBEHEER

matthias@zkle.be

03/660.12.42

Zakenkantoor Ludo Elst
Lambrechtshoekenlaan 254, 2170 Merksem
ludo@zkle.be
03/660.12.42
Website by MyMarketing